Konsultacijos metu kosmetologas Individualiai įvertintins žmogaus odos ir jos priedų būklę; atskirs įvairių tipų odą (sausą, riebią, mišrią ir kt.); sudarys individualų veido ir kūno priežiūros paslaugų teikimo, procedūrų atlikimo veiksmų planą, atsižvelgiant į paslaugų vartotojo amžiaus ypatumus; atskirs tam tikriems susirgimams būdingas odos problemas, darinius; užtikrins teikiamų grožio paslaugų saugą ir kokybę.

*Po konsultacijos uzsisakius ir pasidarius procedūrą – konsultacija nemokama

Kūno sudėties analizatorius matuoja riebalų, raumenų masės indeksą ir bendrą kūno vandens kiekį, bei bendrą kūno masės indeksą. Visus kūno duomenis galima suskirstyti į intraceliulinį vandenį ir ekstraląstelinį vandenį, tai svarbu norint suprasti vartotojo skysčių paskirstymą mediciniškai, sveikatingumo kontekste ir fitnese.
Diagnostika apima daugybę bandymų, kurie leidžia įvertinti paciento problemines sritis:
• Stabilumo testas
• Pusiausvyros testas (stovint ant vienos kojos)
• Ėjimo testas
• Mobilumo testas
• Stiprumo testas
Pirminės konsultacijos metu kosmetologas kruopščiai apklausia pacientą bei išsiaiškina kreipimosi priežastį. Hydrojet sistema ir protokolai yra sukurti taip, kad kosmetologas galėtų prisitaikyti prie individualių paciento poreikių ir esamų odos problemų bei patarimus spręsti efektyviai.
Konsultacijos metu kineziterapeutas įvertins Jūsų nusiskundimus, gyvenimo būdą bei esamas problemas susijusias su Jūsų fizine būkle. Nuodugniai ištirs raumenų ir sąnarių funkcinę būklę, parinks ir pritaikys Jums tinkamiausius fizioterapinio gydymo metodus bei sudarys individualų kineziterapijos planą arba individualių treniruočių programą.

*Po konsultacijos įsigijius gydomųjų procedūrų paketą – konsultacija nemokama

Gydytojas įvertina paciento biopsichsocialines funkcijas ir pagal poreikį skiria vieną pirmojo etapo ambulatorinės medicininės reabilitacijos paslaugą (individualią ar grupinę), taip pat nusprendžia, ar tikslingas kitas apsilankymas. Jei liga yra lėtinė ir nepaūmėjusi, suteikus paskirtą paslaugą, apsilankymas pas fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoją nėra privalomas.

*Po konsultacijos užsisakius gydomąjį paketą – konsultacija nemokama

Elektroterapija – tai gydymas žemo dažnio impulsinėmis srovėmis atkuriant normalią audinių ir organų funkcinę būklę. Sudirginus nervų ir raumenų struktūras nervinis impulsas sutraukia raumenis. Suaktyvėjusi kraujotaka slopina aplink nervą esantį audinių paburkimą, stiprina jutimus, mažina skausmą. Periodiškas raumenų susitraukimas ir atsipalaidavimas skatina metabolizmą, veikia kaip stimulas mažinantis raumens spazmą. Ilgalaikis raumens stimuliavimas didina jo skaidulas, todėl sustiprėja raumens jėga, tonusas ir ištvermė.
Procedūra rekomenduojama esant: skausmui, raumenų spazmams.
Prancūzijoje sukurta STENDO® limfodrenažo technologija yra naujos kartos mokslo įrodymais grįsta atitinkanti inovatyvi kompresinė terapija. Kitaip nei įprastos limfodrenažinio masažo sistemos, procedūros metu nuolat vertinamas širdies susitraukimų dažnis, o prie jo personalizuotai derinami suspaudimų momentai. Technologija pasižymi limfinės sistemos stimuliacija, giliosios ir paviršinės kraujotakos stimuliacija bei vietinį audinių masažu.
Procedūra rekomenduojama esant raumenų skausmui, atsigavimui po intensyvaus sporto, kojų sunkumo jausmui, artrozėms, veninės kraujotakos sutrikimams, kojų tinimui.
Lazerio terapija LaserNEEDLE® – inovatyvi žemo intensyvumo „šaltuoju“ lazerio technologija, kai spindulio energija skatina nervinių skaidulų atsinaujinimo procesus, pagerinant nervinio impulso plitimą bei mikrokraujotaką. Veikiant segmentines zonas ir biologiškai aktyvius taškus lazerio spindulys stiprina imuninę sistemą, mažina skausmą, skatina kraujodarą, kaulų gijimą ir raumenų plastiškumą.

*trukmę personalizuotai pritaiko sveikatingumo specialistas

Plataus profilio nugaros problemų gydymas StimaWELL® sistema. Kompleksinių elektros bangų srautas per StimaWELL® stimuliacijos kilimėlį, pasiekiantis gilius raumenyno sluoksnius sukelia raminantį, o ne dirginimo pojūtį. Procedūra rekomenduojama esant skausmui, raumenų įtampai, silpnam nugaros raumenynui.

*trukmę personalizuotai pritaiko sveikatingumo specialistas.

Bėgančio impulsinio magnetinio lauko prietaisas su unikalia indukcinių sričių konstrukcija leidžia magnetiniams impulsams audiniuose pasiekti 8-10 cm gylį, todėl tinka gydyti praktiškai visus organus. Magnetinio lauko fiziologinį ir terapinį poveikį lemia Fuko ir magneto hidrodinaminės srovės, kurios aktyvina įelektrintų jonų judėjimą ir biocheminius procesus, dėl antispazminio poveikio kraujagyslėms pagerėja audinių kraujo apytaka bei jų mityba, sumažėja patinimas, aktyvėja imuninės ląstelės, didėja natūralių nuskausminamųjų medžiagų išskyrimas.

Procedūra rekomenduojama esant įvairių sričių sąnarių artritui, gyjančioms traumoms (lūžiams, sumušimams, raiščių patempimams), nervų uždegimams ir neuralgijoms, venų varikozei.Procedūros metu pacientas jaučia švelnią šilumą. Ultragarso bangos ramina uždegimą ir stabdo uždegimo plitimą, mažina raumenų spazmus (atpalaiduoja raumenis). Šis gydymo būdas skatina audinių atsinaujinimą, mažina pažeistos vietos skausmą ir jautrumą, patinimus, gerina vietinę kraujotaką ir medžiagų apykaitą. Skatina randų gijimą.

Trukmę personalizuotai pritaiko sveikatingumo specialistas.

Dauguma žmonių prietaisą gali naudoti prieš miegą. Depresijos gydymui paprastai užtenka 3 savaičių ar daugiau kasdienio gydymo, kad būtų juntamas žymus pagerėjimas. Smegenų masažuoklis ramina spaudimo taškus aplink jūsų galvą, akis, galvos odą ir kaklo nugarą, efektyviai mažindamas spaudimą. Idealiai tinka tiems, kurie dirba kompiuteriu ar skaito ilgesnį laiką. Vienoje masažo sesijoje galimų funkcijų ir režimų yra daugiau nei lankantis pas profesionalų masažo terapeutą. Masažo kokybė, poveikis ir pojūčiai visiškai nenusileidžia, rankoms darytam masažui.
Deguonies terapija gerina gyvenimo kokybę, prailgina gyvenimo trukmę ir prisotina deguonimi kūno ląsteles. Deguonies terapijai naudojami prietaisai – deguonies koncentratoriai tai prietaisai, kurie šiuolaikinių technologijų dėka iš aplinkos oro išskiria deguonį jį filtruoja, koncentruoja ir tiekia pacientui per kaukę ar nosinę kaniulę. Skiriama lėtinėmis plaučių, širdies, skeleto raumenų ligomis sergantiems pacientams. Nustatyta, kad deguonies terapijos skyrimas pagerina ligonių gyvenimo kokybę, sumažina nerimą, depresijos lygį.
Gydymas šviesa ir spalvomis – labai senas gydymo , švelnus, greitas ir veiksmingas korekcijos ir profilaktikos būdas. Šviesa ir spalva paliečia ne tik kūną, bet ir sielą. Spalvų terapija – tai šviesos ir spalvų naudojimas siekiant subalansuoti ir sustiprinti pagrindinius mūsų kūno energijos centrus. Spalvų terapija veikia holistiniu lygmeniu, veikdama mūsų protą, kūną ir dvasią. Gera savijauta – tai būsena, kai subalansuoti ne tik fiziniai, bet ir emociniai, protiniai bei dvasiniai mūsų poreikiai.
HYPOXICO® – tai išskirtinė išretinto oro terapija, leidžianti ypatingai aktyvinti medžiagų apykaitos procesus, stiprinti fizinę ištvermę bei pagerinti bendrą savijautą.
Deguonis yra būtinas gyvybės palaikymui ir visų gyvų organizmų egzistavimui. Jūros lygyje esančioje aplinkoje deguonis sudaro 21 proc. Ramybės būklėje esančių suaugusių žmonių normalus arterinio kraujo įsotinimas deguonimi (SaO2) jūros lygyje yra 96–98 proc. Kylant aukščiau jūros lygio, mažėja atmosferos slėgis, o kartu ir kraujo įsotinimas deguonimi. Dešimtmečiais gydytojai ir epidemiologai pastebi neginčijamą faktą – mažesnį daugelio paplitusių lėtinių ligų atvejų dažnį tarp nuolatinių aukštikalnių gyventojų.
Amberton Green SPA Druskininkai suteikia galimybę terapijos metu nusikelti į kalnų aukštumas. Treniruotės HYPOXICO kambaryje pagerina fizinius rezultatus, sustiprina raumenų funkcijas ir padidina deguonies pernešimą bei suvartojimą organizme. Visų teigiamų fiziologinių reakcijų, susijusių su HYPOXICO derinys, tiek jūsų protui, tiek kūnui suteiks intensyvaus atjaunėjimo pojūtį. Kiekviena sesija atgaivins, energizuos ir suteiks pasitenkinimo likusia dienos dalimi.
Virtualios realybės treniruočių sistema ICAROS Pro – šiuolaikinių technologijų ir klasikinės kineziterapijos derinys. Sistema stiprina liemens ir viršutinės kūno dalies raumenis bei pagerina koordinaciją, pusiausvyrą ir refleksus. Treniruotėms atlikti pasitelkiami interaktyvūs virtualios realybės žaidimai, kurie judesio terapiją paverčia nepakartojamu nuotykiu.
Atliekami specialūs tempimo ir atsipalaidavimo su pagalbinėmis priemonėmis pratimai. Jie parenkami individualiai kiekvienam žmogui. Po procedūrų kurso sumažėja ir išnyksta sąnarių, nugaros skausmai, sustiprėja raumenys, didėja sąnarių paslankumas, padidėja fizinio krūvio toleravimas, pagerėja medžiagų apykaita, sumažėja svoris, pagerėja nuotaika.
HUBER® 360 Evolution yra naujausios kartos koordinacijos lavinimo sistema, skirta giliųjų raumenų, sausgyslių ir raiščių stiprinimui. Stovint ant judančios platformos atliekami įvairūs pratimai, kurių paskirtis nukreipta į esamos patologijos gydymą ir reabilitaciją. HUBER technologija leidžia saugiai sustiprinti paviršinius ir giliuosius raumenis, taip pat mobilizuoja sąnarius, modifikuoja kūno sudėjimą, taiso laikyseną ir gerina koordinaciją.
Tai yra specifinių lieknėjimo masažo technikų ir profesionalių produktų sinergija, derinanti natūralumą ir efektyvumą; priemonių veikliosios medžiagos pasižymi lipolitinėmis ir stangrinamosiomis savybėmis. Procedūra stimuliuoja centimetrų praradimą ir mažina „apelsino žievelės“ odą.
Tai aromatinė kelionė į Provansą – levandos aromato malonumas ir šilkinės faktūros, kurios slysta kūnu ir apgaubia švelnia šiluma – grynas ramybės ir gerovės momentas. Tai ypatingas holistinis individualius poreikius atliepiantis ritualas, kuris veikia raumenų bei nervų sistemą. Kiekvienas unikalus ritualas pagrįstas, – jis atpalaiduoja nervų sistemą, veikia kaip limfodrenažas ir subtiliai tarpusavyje suderina visas čakras.
Escapade Energisante - Kvapniųjų apelsinų, citrusų dvelkiantis ritualas – energijos ir naujų jėgų suteikianti kelionė. Saulėtų kvapų šviesus sprogimas. Naujos energijos užtaisas. Ryškios citrusinių vaisių natos apgaubia vitališkus pojūčius. Šis ritualas – tikras saulės spindulys ant odos. Stimuliuojantis, gyvybingumo suteikiantis ritualas: atgaiva kūnui. Energizuojantis, tonizuojantis kūno masažas atkurs pusiausvyrą, suteiks energijos visam kūnui.
Kūno šveitimo ir specialaus masažo pagalba šveičiamas paeiliui visas kūnas. Speciali masažo technika ir procedūros metu naudojamos kosmetikos priemonės padeda pašalinti iš organizmo nereikalingas sankaupas, toksinus, atkuria audinių elastingumą ir stangrumą.
„XXI‘‘a. ritualas: kūno šveitimas, įmaitinantis odos sutepimas, plūduriavimo terapija. Aromatas atpalaiduoja kūną ir sielą. Pilingas puikiai paruoš odą sekančiam procedūros etapui. Atliekamas probleminių kūno vietų įvyniojimas su natūraliais *ingredientais iš ekologinių ūkių 100 % natūralūs ingredientai – 97 % sudėtis yra ekologiška. Kūno kaukė – intensyviai veikia odą, stangrina, stabdo skysčių kaupimąsi, normalizuoja medžiagų apykaitą, idealiai modeliuoja kūno formas, tonizuoja odą, gražina jos skaistumą ir stangrumą. Atliekamas viso kūno atpalaiduojantis masažas su natūraliu aliejumi, kuris padeda spręsti nemažai su oda susijusių problemų. Procedūros metu Jus esate paguldomas ant neįtikėtinai minkštos, kūną apgaubiančios lovos. Jos užpildas yra šiltas vanduo, kuris yra atskirtas plonu audiniu, ir per kurį oda puikiai jaučia šilumą (36°) bei švelnius vandens virpesius. Taigi, nededant jokių pastangų ir atsipalaidavus, jūs tiesiogine prasme jaučiate nesvarumo būseną, tarsi „gulėjimą debesyse“.
3 etapų juslinis ritualas kūnui.

Švelnus jausmas, šiltos spalvos, užburiantys cinamono, žvaigždinio anyžiaus ir kardamono kvapai. Šis pabėgimas yra jutiminė kelionė prieskonių keliu.

Palepinkite savo kūną kerinčiais kvapais ir tirpstančia tekstūra su prieskonių dalelėmis, tai tarsi  šilko prisilietimas su šiltu kardamono kvapu. Švelniai šveičiamas kūnas, suteikia odai neįtikėtiną minkštumą. Įvyniojimo metu – molių ir imbiero mišinys, suteiks jaukų šilumos pojūtį, kūnas giliai atsipalaiduoja, dingsta įtampa. Delikatus žvakės aliejus emulguojasi ir palieką švelnią, subtiliai kvepiančią odą.

Procedūros metu naudojami švelnaus savito skonio ir kvapo prieskoninių augalų dalys ir jų mišiniai. Naudojami paryškinti ar papildyti ,, gyvenimo“ kokybės pojūčius bei savybes. Pagrindinė prieskonių paskirtis – pagerinti ,, gyvenimo‘‘ skonį ir aromatą, sužadinti aistrą.

Aromaterapinis masažas skirtas giliam atsipalaidavimui, kurio metu nurimsta ne tik kūnas, bet ir protas, sugrįžta gražiausi prisiminimai, užlieja teigiamos emocijos, ramybė. Eterinių aliejų kompozicijos poveikis nukreipiamas nuimti raumenų įtampą, pagerinti medžiagų ir kraujo apytaką, o taip pat pasiekti gilią ramybę ir atsipalaidavimą, sumažinti stresą, įtampą, pagerinti Jūsų nuotaiką.
 Masažai     Moterims     Vyrams    
Mes siekiame pasirūpinti ir pačiais mažiausiais savo svečiais. Kaip papildomą, mažojo džiaugsmo, sveikatos stiprinimo priemonę, siūlome naudoti masažą. Kai vaikas pradeda vaikščioti, padidėja krūvis jo atramos – judėjimo sistemai – pečiams, nugarai. Vaikų masažas suteikia tiek profilaktinį, tiek ir gydomąjį poveikį. Mes dirbame su vaikais nuo 1 metų amžiaus.
 Vaikams    
Masažuojama visa koja – pėdos, blauzdos ir šlaunys iš abiejų pusių. Masažo tikslas: nuskausminti; atpalaiduoti; pagerinti kraujotaką; atstatyti darbingumą.
 Masažai     Moterims     Vyrams     Besilaukiančioms    
Masažuotojas gali suaktyvinti medžiagų apykaitą, nuraminti arba atvirkščiai, tonizuoti raumenis, pagerinti kraujo ir limfos cirkuliavimą. Atpalaiduoja įtemptus kaklo ir pečių juostos raumenis, malšina kaklo, galvos skausmus, galvos svaigimą, mažina padidėjusį jautrumą ir įtampą. Pečių juostos masažas atstato darbingumą, gerina savijautą, stiprina fizinę bei emocinę sveikatą.
 Masažai     Moterims     Vyrams     Besilaukiančioms    
Šis metodas pagerina žmogaus funkcinės būsenos korekciją. Praktikuojantys Shiatsu masažo metodų meistrai padeda savo klientams atsikratyti tam tikrų ligų nenaudojant vaistų. Masažo technika turės teigiamą poveikį sveikatai – skausmas sumažės iki minimumo.

Masažas pagerina kraujo tekėjimą visame kūne ir suaktyvina smegenų veiklą. Spaudimo technika veikia biologiškai aktyvius taškus. Pati procedūra yra tikras malonumas, lydimas visiško atsipalaidavimo ir didžiulio efektyvumo, energijos ir gyvybingumo atkūrimas, sumažėja stresas ir apatija, pagreitėja medžiagų apykaitos pasišalinimo procesai, atsistato darbingumas.

 Masažai     Moterims     Vyrams    
Indiškas galvos masažas yra veiksminga gydomoji ir atpalaiduojanti masažo technika. Šis masažas  (hindi kalba jis vadinamas „čampi“) indų kultūroje turi gilias ir senas tradicijas. Jų pradžia – Indijos šeimose.

Masažuojama pečių zona, rankų dalis  (žąstas), kaklas, galva, veidas.  Šis masažas –  greitas, paprastas ir veiksmingas būdas, atpalaiduoti įtampą, suteikiantis naujų jėgų. Masažas atliekamas ant paprastos kėdės. Klientui galima nusirengti ir galima nenaudoti  aliejų   (nebent  klientas pats to pageidautų). Indiškas galvos masažas atpalaiduoja susikaupusią įtampą bei atkuria energijos pusiausvyrą. Masažas tinkamas daug dirbantiems, keliaujantiems, vairuotojams , dirbantiems  daug prie kompiuterio. Atpalaiduoja pertemptus raumenis, padeda išlaikyti dėmesį, patiriantiems stresą. Po masažo klientui atsiranda žvalumas, laikysena tampa grakštesnė ir lengvesnė, atsiranda daugiau energijos ir pasitikėjimo savimi.

Šis masažas veiksmingai atpalaiduoja įsitempusius raumenis, stimuliuoja ir aktyvina limfos sistemos veiklą, didina sąnarių lankstumą, suteikia žvalumo, mažina stresą.

 Besilaukiančioms    
Pėdos – kūno dalis, jungianti mus su žemes visata. Jos mus nešioja visą gyvenimą. Dėl to mes privalome jomis pasirūpinti. Pėdose gausu nervinių ląstelių susijusių su visais organais, jos riša ir palaiko žmogaus balansą. Šis masažas po sunkios darbo dienos stimuliuoja apsunkusias pėdas, atstato ir sustiprina žmogaus energetiką.
Gydomasis viso kūno masažas yra ypač naudingas žmonėms, dirbantiems sėdimą darbą, patiriantiems nuolatinę nervinę įtampą, varginamiems stuburo skausmų.Tai vienas populiariausių gydomųjų masažų, padedantis pašalinti raumenų įtampą, susidariusią dėl ydingos laikysenos, stuburo patologijos ar nervinės įtampos.
 Masažai     Moterims     Vyrams    
Švediškas masažas yra speciali terapinė ir diagnostinė sistema. Švediško masažo technika numato įgyvendinti tam tikrų judesių sistemą, kuri aktyvina kraujotaką, atstato raumenų skaidulų elastingumą. Jie taip pat padeda atkurti sąnarių lankstumą ir tvirtumą. Tai nesukelia sunkių skausmingų pojūčių. Pagrindinis tikslas yra sveikimas.Šios technikos ypatumas yra darbas ne tik su oda ir raumenimis, bet ir su sąnariais. Šiandien jis yra populiarus visame pasaulyje dėl savo paprastos technikos ir efektyvumo.Kiekvienas judesys skirtas paruošti kūną kitam etapui, kas sudaro pilną, harmoningą masažą, taip greičiau pasiekiamas norimas rezultatas, jis būna efektyvesnis ir geriau jaučiamas.

Atliekamas švediškas nugaros masažas 30 min. atsižvelgiant į  kliento nusiskundimus, tiek švediškas  viso kūno masažas 60-90 min.

 Masažai     Moterims     Vyrams     Besilaukiančioms    
Somnariumas – unikali vieta, kurioje žmogaus organizmas ilsisi tarsi miegodamas, tačiau išlieka budrumo būsenoje: širdies ritmas sulėtėja, kvėpavimas nurimsta, raumenys atsipalaiduoja, sumažėja žmogaus imlumas stresui, pradedama jausti vidinę ramybę. Somnariumo erdvėje pritaikyta unikali šviesų technologija nukelia į prisiminimus po žvaigždėtu dangumi. Specialaus dizaino atsipalaidavimui sukurti EnergyPod® krėslai prisitaiko prie kūno padėties suteikdami nesvarumo bei privatumo pojūtį. Seanso metu trijų etapų muzikos terapijos sistema nuosekliai įveda, palaiko ir išlydi iš potyrio.
Somnariumas – unikali vieta, kurioje žmogaus organizmas ilsisi tarsi miegodamas, tačiau išlieka budrumo būsenoje: širdies ritmas sulėtėja, kvėpavimas nurimsta, raumenys atsipalaiduoja, sumažėja žmogaus imlumas stresui, pradedama jausti vidinę ramybę. Somnariumo erdvėje pritaikyta unikali šviesų technologija nukelia į prisiminimus po žvaigždėtu dangumi. Specialaus dizaino atsipalaidavimui sukurti EnergyPod® krėslai prisitaiko prie kūno padėties suteikdami nesvarumo bei privatumo pojūtį. Seanso metu trijų etapų muzikos terapijos sistema nuosekliai įveda, palaiko ir išlydi iš potyrio.
Raumenų įtampa, skausmai, sąstingis, stuburo ir sąnarių problemos,  galvos skausmai, bendras organizmo nusilpimas:

Kūno riebalų, raumenų masės analizė 15 min.

Galvos ir pečių juostos masažas 30 min.

Inhaliacija 15 min.

*Paketai galioja nuo sekmadienio 15 val. iki penktadienio 12 val. išskyrus šventines dienas.

Atkuria gyvybiškai svarbų drėgmės ir maistinių medžiagų kiekį, maksimaliai padidina ląstelių regeneraciją, oda tampa sveikesnė ir švytinti:

Express veido procedūra 30 min.

Kūno šveitimas 30 min.

Sveikatingumo plūduriavimo  terapija Thermo-Spa 20 min.

*Paketai galioja nuo sekmadienio 15 val. iki penktadienio 12 val. išskyrus šventines dienas.

Lieknėjimo ir geros savijautos programa:

Vakuuminis masažas naudojant radijo dažnį: visam kūnui 30-60 min.

Bio-aktyvi lieknėjimo programa „Minceur Bio-Active“ 45 min.

Vonių kolekcija 20 min.

*Paketai galioja nuo sekmadienio 15 val. iki penktadienio 12 val. išskyrus šventines dienas.

Medžiagų apykaitos sutrikimai, druskų kaupimasis organizme, seksualinės energijos sumažėjimas:

Gilaus poilsio ir miego terapija su deguonimi 20 min.

Aromaterapinis viso kūno masažas 60 min.

Vonia "Aromatų kolekcija" 20 min.

*Paketai galioja nuo sekmadienio 15 val. iki penktadienio 12 val. išskyrus šventines dienas.

Seansas vyksta maksimaliai jaukiose sąlygose – vandens temperatūra lygi kūno temperatūrai, nėra krūvio stuburui ir kitoms raumenų grupėms. Negaunant signalų iš išorinių dirgiklių, vestibiuliarinis aparatas nejaučia būtinybės palaikyti pusiausvyrą, taisyklingos kūno padėties, dėl to jis kuriam laikui „išsijungia“. Procedūros metu Jūs esate paguldomas ant neįtikėtinai minkštos, kūną apgaubiančios lovos. Jos užpildas yra šiltas vanduo, kuris yra atskirtas plonu audiniu, ir per kurį oda puikiai jaučia šilumą (36°) bei švelnius vandens virpesius. Taigi, nededant jokių pastangų ir atsipalaidavus, jūs tiesiogine prasme jaučiate nesvarumo būseną, tarsi „gulėjimą debesyse“.
Leiskite sau pasirinkti vieną iš ore tvyrančių SPA aromatų kolekcijos, praturtinant vonios procedūrą išskirtiniu gaivumu bei aromaterapijos elemento suteikiamais potyriais kūnui ir sielai. Panirkite į perlinę vonią, kurioje aromatų praturtintas vanduo mažina raumenų įsitempimą ir slopina emocinį dirglumą, skatina deguonies apytaką odos kraujagyslėse. Dvigubas vonios poveikis pasireiškia per odą ir per bronchopulmoninę sistemą.

Siūlome įsitikinti patiems ir išbandyti unikalios kombinacijos vaistažolių / vaisių / geliu aromato vonią. Vaistažolių -vaisių, eteriniu aliejų teikiamas poveikis slopina uždegimą, dezinfekuoja, malšina skausmus, raminamai veikia centrinę nervų sistemą, gydo nemigą, atpalaiduoja. Medžiagos, esančios šiame ekstrakte, naikina grybelius, bakterijas. Užkirsti kelią peršalimui, sustiprinti imunitetą ir tuo pačiu pasirūpinti oda. Visų citrusinių vaisių sudėtyje yra vitamino C, kuris didina organizmo atsparumą infekcijoms. Be to, askorbo rūgštis skatina antikūnų gamybą ir teigiamai įtakoja imuninių ląstelių gamybą. Vitaminas C – odos jauninto jas, jis stimuliuoja jungiamojo audinio skaidulas, aktyvina odos ląsteles, stabdo smulkių raukšlių formavimąsi.

 Vandens procedūros    
Leiskite sau pasirinkti vieną iš ore tvyrančių SPA aromatų kolekcijos, praturtinant vonios procedūrą išskirtiniu gaivumu bei aromaterapijos elemento suteikiamais potyriais kūnui ir sielai. Panirkite į perlinę vonią, kurioje aromatų praturtintas vanduo mažina raumenų įsitempimą ir slopina emocinį dirglumą, skatina deguonies apytaką odos kraujagyslėse. Dvigubas vonios poveikis pasireiškia per odą ir per bronchopulmoninę sistemą.

Siūlome įsitikinti patiems ir išbandyti unikalios kombinacijos vaistažolių / vaisių / geliu aromato vonią. Vaistažolių -vaisių, eteriniu aliejų teikiamas poveikis slopina uždegimą, dezinfekuoja, malšina skausmus, raminamai veikia centrinę nervų sistemą, gydo nemigą, atpalaiduoja. Medžiagos, esančios šiame ekstrakte, naikina grybelius, bakterijas. Užkirsti kelią peršalimui, sustiprinti imunitetą ir tuo pačiu pasirūpinti oda. Visų citrusinių vaisių sudėtyje yra vitamino C, kuris didina organizmo atsparumą infekcijoms. Be to, askorbo rūgštis skatina antikūnų gamybą ir teigiamai įtakoja imuninių ląstelių gamybą. Vitaminas C – odos jauninto jas, jis stimuliuoja jungiamojo audinio skaidulas, aktyvina odos ląsteles, stabdo smulkių raukšlių formavimąsi.

 Vandens procedūros    
Leiskite sau pasirinkti vieną iš ore tvyrančių SPA aromatų kolekcijos, praturtinant vonios procedūrą išskirtiniu gaivumu bei aromaterapijos elemento suteikiamais potyriais kūnui ir sielai. Panirkite į perlinę vonią, kurioje aromatų praturtintas vanduo mažina raumenų įsitempimą ir slopina emocinį dirglumą, skatina deguonies apytaką odos kraujagyslėse. Dvigubas vonios poveikis pasireiškia per odą ir per bronchopulmoninę sistemą.

Siūlome įsitikinti patiems ir išbandyti unikalios kombinacijos vaistažolių / vaisių / geliu aromato vonią. Vaistažolių -vaisių, eteriniu aliejų teikiamas poveikis slopina uždegimą, dezinfekuoja, malšina skausmus, raminamai veikia centrinę nervų sistemą, gydo nemigą, atpalaiduoja. Medžiagos, esančios šiame ekstrakte, naikina grybelius, bakterijas. Užkirsti kelią peršalimui, sustiprinti imunitetą ir tuo pačiu pasirūpinti oda. Visų citrusinių vaisių sudėtyje yra vitamino C, kuris didina organizmo atsparumą infekcijoms. Be to, askorbo rūgštis skatina antikūnų gamybą ir teigiamai įtakoja imuninių ląstelių gamybą. Vitaminas C – odos jauninto jas, jis stimuliuoja jungiamojo audinio skaidulas, aktyvina odos ląsteles, stabdo smulkių raukšlių formavimąsi.

 Vandens procedūros    
Leiskite sau pasirinkti vieną iš ore tvyrančių SPA aromatų kolekcijos, praturtinant vonios procedūrą išskirtiniu gaivumu bei aromaterapijos elemento suteikiamais potyriais kūnui ir sielai. Panirkite į perlinę vonią, kurioje aromatų praturtintas vanduo mažina raumenų įsitempimą ir slopina emocinį dirglumą, skatina deguonies apytaką odos kraujagyslėse. Dvigubas vonios poveikis pasireiškia per odą ir per bronchopulmoninę sistemą.

Siūlome įsitikinti patiems ir išbandyti unikalios kombinacijos vaistažolių / vaisių / geliu aromato vonią. Vaistažolių -vaisių, eteriniu aliejų teikiamas poveikis slopina uždegimą, dezinfekuoja, malšina skausmus, raminamai veikia centrinę nervų sistemą, gydo nemigą, atpalaiduoja. Medžiagos, esančios šiame ekstrakte, naikina grybelius, bakterijas. Užkirsti kelią peršalimui, sustiprinti imunitetą ir tuo pačiu pasirūpinti oda. Visų citrusinių vaisių sudėtyje yra vitamino C, kuris didina organizmo atsparumą infekcijoms. Be to, askorbo rūgštis skatina antikūnų gamybą ir teigiamai įtakoja imuninių ląstelių gamybą. Vitaminas C – odos jauninto jas, jis stimuliuoja jungiamojo audinio skaidulas, aktyvina odos ląsteles, stabdo smulkių raukšlių formavimąsi.

Povandeninis masažas ne tik efektyvus atsipalaidavimo būdas, bet ir puiki sveikatos stiprinimo priemonė. Procedūra padeda šalinti traumų pasėkmes, harmonizuoja nervų sistemą, gerina medžiagų ir kraujo apytaką. Povandeninis masažas atliekamas naudojant vandens sroves gulint specialioje vonioje individualiai parenkant skirtingą srovių intensyvumą ir vandens temperatūrą atskiroms kūno dalims. Po procedūros pagerėja sąnarių lankstumas ir judesių grakštumas, o taip pat širdies darbas, audiniai intensyviau aprūpinami deguonimi.
Judesio terapija vertikalioje vonioje – išskirtinė procedūra, kurios metu liemens raumenų stiprinimo, minkštųjų audinių tempimo pratimai ir pasyvus stuburo tempimas atliekami vandenyje. Ši procedūra pagerina raumenų mitybą, atpalaiduoja suspaustus tarpslankstelinius diskus, didina stuburo slankstelių paslankumą, judesiai tampa laisvesni, sumažėja skausmas, atsiranda tolerancija fiziniam krūviui, gerėja emocinė savijauta. Tempimas vandenyje žymiai pranašesnis už tempimą sausumoje, nes šiltame vandenyje pagerėja kraujotaka, iš pavargusių raumenų pašalinami įvairūs toksinai, raumenys atsipalaiduoja, sumažėja skausmas.
Gydomoji mankšta vandenyje sujungia du natūralius biologinius veiksnius: judėjimą ir vandenį. Vanduo padeda greičiau atkurti sutrikusias organizmo funkcijas. Atliekant pratimus naudojamos įvairios pagalbinės priemonės: vienos – kaip plūduriavimo objektai, padedantys išsilaikyti vandenyje, taisyklingai atlikti judesius, kitos – sąnarių amplitudei didinti ir sustiprinti vandens pasipriešinimą. Šiltas vanduo atpalaiduoja kūną, sumažina skausmą ir žmogus gali lengviau judėti. Pagrindinis principas – stuburo tempimas vandenyje įvairiose padėtyse panaudojant specialias priemones ir pratimus.
Masažas puikiai tiks ir kaip prevencija, ir kaip priemonė stabdyti jau prasidėjusius odos senėjimo etapus. Rekomenduojamas esant sausai, papilkėjusiai odai, norint pagerinti veido odos tonusą, veido ovalo koreagavimui.
Tikras malonumas! Jums patiks šios procedūros migdolų ir vaisių kvapai. Kosmetologės pirštai ir rankos švelniai braukia ir spusteli lengvais judesiais. Laikas sustoja. Jūsų oda prisipildo. Jūsų pojūčiai pažadinami gaivinančiais valymu ir šveitimu su puokšte 100% natūralios kilmės ekologiškų veikliųjų medžiagų (tokių kaip verbena, rozmarinai, levandos, citrinos). Tuomet seka malonus masažas su imbierinėmis citrinžolėmis ir pipirmėtėmis odos regeneracijai ir alavijais bei hialurono rūgštimi (tikri spąstai vandeniui!), pagrindinėmis procedūros medžiagomis. Tęsiame procedūra užtepdami kaukę. Giliai atsipalaiduokite, kol kaukės veikliosios medžiagos skverbiasi į odą. Procedūros pabaigoje Jūsų oda apsaugoma ir subalansuojama Drėkinamuoju fluidu arba kremu, atsižvelgiant į odos tipą.